Chránime a budujeme majetok a príjem klientov

S Trinity Finance si pár klikmi porovnáte najvýhodnejšie finančné produkty. O zvyšok sa postaráme my.

Neustále sledujeme dianie na finančnom trhu, aby sme vám pomohli rozumne skombinovať produkty najväčších slovenských finančných domov a vyťažiť z nich maximum. Čas, ktorý by ste venovali zisťovaniu detailov o finančných produktoch môžete stráviť príjemnejšie.

Pozrieme sa aj na staré zmluvy, prepočítame staré úvery, nastavíme výhodnejšie sporenie a investovanie. Nižšie splátky znamenajú viac odložených peňazí na splnenie vašich snov.

Stojíme na pevných základoch

Ochrana

Ochrana vášho aktuálneho príjmu vašej domácnosti

Budovanie

Budovanie majetku na dosiahnutie vašich budúcich cieľov

Transparentnosť

Delíme sa o všetky vedomosti a hovoríme celú pravdu.

Spolupracujeme so silnými partnermi

Trinity Finance je najmä o spoľahlivých ľuďoch

V Trinity Finance si uvedomujeme, že veľa ľudí nerozumie produktom, za ktoré platia. Preto je dôležité využívať moderné technológie a posúvať ďalej vedomosti, ktoré sú nevyhnutné pre každé správne finančné rozhodnutie. Okolo seba máme tím šikovných ľudí, ktorí pomáhajú klientom riešiť rôzne životné situácie.

“ Uvedomujeme si, akú máme zodpovednosť, keď nám klienti zveria financovanie kúpy ich budúceho domova, alebo vytvorenie rezervy na dôchodok. O to viac nás mrzí, keď počujeme, že ľudia zbytočne platia vysoké splátky, alebo sporia na nevýhodných zmluvách. V Trinity Finance hľadáme možnosti, ako lepšie chrániť príjem klientov a budovať úspory a navyše ich učíme rozumieť tomu, ako fungujú finančné produkty.”
Miroslav Knorovský Zakladateľ a majiteľ spoločnosti
Spolu otvoríme cestu k novým možnostiam

Porovnanie hypoték

Chcem vlastné bývanie
Zobraziť

Sporenie a investovanie

Chcem poriadne zarobiť
Zobraziť

Poistenie

Chcem výhodné poistenie
Zobraziť

Máte otázky? Ozvite sa nám