Ochrana, budovanie a transparentnosť vášho majetku a financií

S Trinity Finance si pár klikmi porovnáte najvýhodnejšie finančné produkty. O zvyšok sa postaráme my.

Neustále sledujeme dianie na finančnom trhu, aby sme vám pomohli rozumne skombinovať produkty najväčších slovenských finančných domov a vyťažiť z nich maximum. Čas, ktorý by ste venovali zisťovaniu detailov o finančných produktoch môžete stráviť príjemnejšie.

Pozrieme sa aj na staré zmluvy, prepočítame staré úvery, nastavíme výhodnejšie sporenie a investovanie. Nižšie splátky znamenajú viac odložených peňazí na splnenie vašich snov.

Stojíme na pevných základoch

Ochrana

Ochrana vášho aktuálneho príjmu

Budovanie

Budovanie rezervy na dosiahnutie budúcich cieľov

Transparentnosť

Online prístup k zmluvám 24/7 a starostlivosť vášho osobného experta

Spolupracujeme so silnými partnermi

Trinity Finance je najmä o spoľahlivých ľuďoch

V Trinity Finance si uvedomujeme, že veľa ľudí nerozumie produktom, za ktoré platia. Preto je dôležité využívať moderné technológie a posúvať ďalej vedomosti, ktoré sú nevyhnutné pre každé správne finančné rozhodnutie. Okolo seba máme tím šikovných ľudí, ktorí pomáhajú klientom riešiť rôzne životné situácie.

“ Uvedomujeme si, akú máme zodpovednosť, keď nám klienti zveria financovanie kúpy ich budúceho domova, alebo vytvorenie rezervy na dôchodok. O to viac nás mrzí, keď počujeme, že ľudia zbytočne platia vysoké splátky, alebo sporia na nevýhodných zmluvách. V Trinity Finance hľadáme možnosti, ako lepšie chrániť príjem klientov a budovať úspory a navyše ich učíme rozumieť tomu, ako fungujú finančné produkty.”
Miroslav Knorovský Zakladateľ a majiteľ spoločnosti
Spolu otvoríme cestu k novým možnostiam

Porovnanie hypoték

Chcem vlastné bývanie
Zobraziť

Sporenie a investovanie

Chcem poriadne zarobiť
Zobraziť

Poistenie

Chcem výhodné poistenie
Zobraziť

Máte otázky? Ozvite sa nám